Ochrana osobních údajů

led, 31 2024 Lukáš Novotný

Úvod

Vítejte na stránkách Stomatologie Kateriny Wichrové. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. V této politice ochrany osobních údajů se dozvíte, jaké údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak jsou chráněny. Zavazujeme se k transparentnosti a důvěře ve všech našich operacích a službách. Uvědomujeme si důležitost ochrany osobních údajů v digitálním věku a proto přistupujeme k jejich zpracování s maximální péčí a v souladu s platnými zákony.

Shromažďování a použití údajů

Když navštěvujete naši webovou stránku, shromažďujeme určité informace, které nám pomáhají zlepšit naše služby a komunikaci s vámi. Tyto informace zahrnují údaje o vaší návštěvě, jako jsou stránky, které jste navštívili, čas strávený na našich stránkách a jaké operace jste provedli. Tyto údaje shromažďujeme anonymně a jsou používány primárně pro analytické účely.

Ochrana a bezpečnost údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme moderní bezpečnostní technologie a postupy, aby byly vaše údaje chráněny před neoprávněným přístupem, změnou nebo odstraněním. Náš tým pravidelně prochází školeními o bezpečnosti a ochraně dat, aby byla zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení.

Vaše práva

Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, které máme uložené. Můžete také požadovat opravu, aktualizaci nebo odstranění vašich osobních údajů. K těmto účelům nás prosím kontaktujte na [email protected]. Jsme zde, abychom vám pomohli s jakýmikoliv dotazy nebo obavami ohledně vašich osobních údajů.

Kontaktní informace

V případě dotazů ohledně ochrany osobních údajů, nebo pokud máte jakékoli dotazy týkající se našich praxí, prosím kontaktujte nás na:
Lukáš Novotný
Běhounská 18, 602 00 Brno, Česká republika
Email: [email protected]